Čištění Vltavy


Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs6/sucha_nohacz/home/www/wp-content/mu-plugins/functions.php on line 47

Datum / čas začátku
Date(s) - 08.09.2023 - 10.09.2023
Celý den

Místo konání
Povodí Vltavy

kategorie


Ahoj vodáci!

O druhém zářijovém víkendu nás čeká netradiční – tradiční akce a to Čištění Vltavy. Akce je primárně pro vedoucí a kamarády, nicméně zkušený člunař a kormidelník se taky neztratí!

Akci v sobotu 9.9.2023 pořádá sdružení “Sdružení pro Vltavu”.

Info o vypsané akci na stránkách Sdružení pro Vltavu zde: https://www.sdruzeniprovltavu.cz/aktivity/cisteni/index.php

My využijeme kamarádů z České televize a pojedeme společně s nimi vypraveným autobusem z Kavčích hor v pátek odpoledne, v neděli kolem poledne poté autobusem zpět. Autobus bude k dispozici i v sobotu po vyčištění, tak aby nás opět svezl nazpět do kempu Nové Spolí.

Ubytováni budeme mít klasicky pod stanem právě v kempu Nové Spolí, kempovné bude zdarma. V místní osvěžovně bude připraveno točené pivo a nealko pro účastníky a “čističe” zdarma, stejně tak jídlo. Loni byl připraven Guláš. Samozřejmostí je veselý večírek plný pěkné muziky. Stany vlastní – Suchá noha poskytne. Co si s sebou vezmeš navíc je ale na tobě.

Pro účely čistění v sobotu budeme mít společně s Českou televizí mít určený úsek, který se bude čistit. Cestou bude možné využít množství občerstvení, někde i zdarma jako poděkování místních za vyčištění Vltavy. Organizátoři nás před vyplutím vybaví potřebným vodáckým materiálem i pomůckami k čištění – ochranné rukavice, pytle aj.

Důležité!!

Česká televize prostřednictvím kamarádky Martiny zajistí i zapůjčení neoprénu pro tyto účely, je však třeba nahlásit svoji velikost vedoucímu akce! Boty do vody (+neoprenové ponožky – doporučeno) nejsou součástí půjčení.

Očekávaná cena ubytování a půjčovného je cena půjčení neoprénu – cca 200kč (pravděpodobně bude opět hrazeno plně Suchou nohou, info bude upřesněno) – co ale utratíš je na tobě. :-)

Detailnější info případně u Miloše.

Ahóóóój!


Hlavní vedoucí této události

Kuba Šoustek, e-mail: kuba.soustek@seznam.cz , tel: 775620693


Volná místa

Volných míst 20 z 25.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.