Traily – kola

Datum / čas začátku
Date(s) - 26.04.2024 - 28.04.2024
Celý den

kategorie


Tradiční cyklistická víkendovka – po několika úspěšných letech a mnoha silných zážitcích ze Singltreků pod Smrkem (Jizerské hory), Trutnov trails i Rychlebských stezek pro letošní jaro prima parta bikerů/bikerek ještě ladí konečnou destinaci (s vysokou pravděpodobností zamíříme do Nového Města na Moravě), nicméně termín je už jasný. Pojedeme v termínu 26. (pátek) – 28. (neděle) dubna. Parta už je natěšená, tak pojeď s námi! Místo včas upřesníme.

Věkový limit: 15+ (případně rodiče s dětmi), účast mladších dětí se mnou prosím předem konzultujte – bude to sportovně akční víkend.

Program: Především adrenalinová jízda po singltrecích – klopené zatáčky, pumptrack, skoky, bahno a další. Co je to ten singltrek? Singltrek je dokonale upravená přírodní stezka pro terénní cyklistiku. Je projektovaný podle speciální metodiky, která cyklistům poskytuje maximální zážitek a zajišťuje co nejvyšší bezpečnost a šetrný přístup k přírodě. Jeho obtížnosti jsou odstupňované stejně jako sjezdovky – modrá, červená, černá. Budeme vyrážet na lehko každé ráno a odpoledne se opět vracet zpět do místa ubytování.
Ti, kteří se nebudou chtít prohánět po singltrecích, mohou si dávat pohodové cyklistické výlety případně mohou vyrazit krásy okolí objevovat pěšky. Na večerním programu je samozřejmě také kvalitní hudební produkce a deskové hry.

Doprava: Individuální. Příjezd v pátek (během dne – před ubytováním poježdění/večer – rovnou ubytování), odjezd v neděli (po poježdění :)). Pokusíme se rozumně poskládat do aut a zminimalizovat tak jejich počet.

Ubytování: Budu rezervovat v závislosti na počtu přihlášených, penzion nebo chatky v okolí trailů.

Jídlo: Snídaně a večeře budou zajištěné v rámci polopenze (začneme páteční večeří, skončíme nedělní snídaní). Na obědy se cestou zastavíme v restauraci/bufetu, případně si připravíme nějakou svačinu do batůžku.

Cena: Orientačně 2000Kč, v ceně je ubytování na 2 noci, 2x snídaně, 2x večeře. Platba bude na místě v hotovosti.

Co s sebou: Seřízené a plně funkční cyklistické kolo (doporučujeme ideálně trailové či aspoň XC kolo, trekové je nevhodné), cyklistickou přilbu, oblečení na cyklistiku (teplé), cyklistické rukavice, láhev na pití, brašna/batůžek, cyklistickou obuv, oblečení na převlečení, oblečení na ubytování, náhradní boty, pantofle, pláštěnku, kartičku zdravotní pojišťovny, šumivé tablety do vody/šťávu, sušenky na doplnění energie, dobrou náladu a kamaráda. Parádní kola vhodná do tohoto terénu se dají v blízkosti trailů i v každém větším městě půjčovat, já toho s nadšením už několik let využívám (detaily rád v případě zájmu sdělím).

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.


Hlavní vedoucí této události

Kryštof Kadlec, e-mail: krystof.kadlec@volny.cz , tel: 774660333


Volná místa

Volných míst 13 z 15.

Rezervace

Vstupenky/lístky

Musíte se přihlásit nebo zaregistrovat pro vytvoření rezervace.