Stezka Českem – jižní varianta dílčí etapa 1. úseku Aš – Hrozňatov

Datum / čas začátku
Date(s) - 24.11.2023 - 26.11.2023
Celý den

kategorie


Ahoj turisti!

Po delší době jsem se konečně rozhoupal a to i vzhledem k volnému víkendu, začít již legendární dálkový pochod známý jako Stezka Českem – jižní varianta. Vzhledem k časovým možnostem, práci, rodině atp., nehodlám celou stezku “fouknout” najednou ale po víkendových částech, tedy někde začít, tam kde pak skončím, navážu dalším úsekem. Projekt je to velký, budu tak rád když se na nějaký úsek občas někdo přidá a užije si zážitku se mnou, protože jak víme, ve více lidech se to lépe táhne. :-)

První úsek na který se vydám je úsek z nejzápadnějšího bodu České republiky – Hrozňatov. Délka tohoto úseku je 55,6km (mapy.cz – > https://mapy.cz/s/rahokusake).

V pátek odpoledne 17:00 odjezd z Pražského letiště směr Cheb, dále pak do Aše, dále pak buď stopem či taxíkem co nejblíže na začátek plánované trasy (buď k útulně Krásná – https://mapy.cz/s/nocucagezo a nebo dále až na nejzápadnější bod Česka a to pěšky – dle možností, času atp.). Jídlo z vlastních zásob, spaní v útulně, nutno ideálně zimního spacáku.

V sobotu největší porce kilometrů v podobě 36km od nejzápadnějšího bodu trasy do resortu Hotel Stein Skalka (https://www.resortstein.cz/hotel-cheb/). Přes den vlastní svačina, případně zastávky v Aši či Libé, viz trasa, na oběd aj. :-)

V neděli “odpočinková” část cesty a to celkem 20km do Hrozňatova na autobus, autobus v 15:00, v cca 19:00 v Praze.

Cenu čekám cca 2.500kč celkem osoba – doprava, jídlo, ubytování.

Pakliže máte jakékoliv jiné další otázky, pište. :-)

Kubeš


Hlavní vedoucí této události

Kuba Šoustek, e-mail: kuba.soustek@seznam.cz , tel: 775620693


Volná místa

Volných míst 5 z 5.

Rezervace

Objednávky jsou uzavřeny pro tuto akci.